
Шұжық шприці Hurakan HKN-ISA15
- Бар
- Коды:91148
1 256 434 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ISA15 автоматты шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды, шұжықтарды, шұжықтарды және шпикачкаларды толтыру үшін қолданылады. Бірегей сығу жүйесі поршеньді бастапқы қалпына жылдам қайтаруға мүмкіндік береді, бұл шприцті толтыру процесін айтарлықтай жылдамдатады. Фаршқа арналған корпус пен бункер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 38, 25, 19 және 15 мм болатын 4 саптама кіреді.
Сипаттамалары:
- Өнімділігі: 300 л/сағ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 165331 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 1240 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Құрылым | тік |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 1 256 434 ₸


