
Шұжық шприці Hurakan HKN-ISE30
- Бар
- Коды:131960
816 526 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ISE30 тік шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды, шұжықтарды, шұжықтарды және шпикачкаларды толтыру үшін қолданылады. Шұжық шприцінің барлық негізгі құрылымдық элементтері жоғары сапалы тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 38, 32, 22 және 16 мм болатын 4 саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Бірегей сығу жүйесі - поршень бастапқы қалпына тез оралады, бұл шприцті толтыру процесін айтарлықтай жылдамдатады
- Басқару түрі: автоматты
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209647 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 54 келі |
| Биіктігі | 1052 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Құрылым | тік |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 475 мм |
- Бағасы: 816 526 ₸


