
Индукциялық плита Gemlux GL-IP20A
- Бар
- Коды:94182
42 712 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Platinum сериялы Gemlux GL-IP20A индукциялық плитасы жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқтарды дайындауға және жылытуға арналған. Модель сенсорлық басқару элементтерімен, қуатты басқарумен және таймермен (0-180 мин.) жабдықталған. Корпус пластмассадан жасалған.
Сипаттамалары:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.1 кг |
| Биіктігі | 65 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 288 мм |
- Бағасы: 42 712 ₸


