
Индукциялық плита Gemlux GL-IP1718TC
- Бар
- Коды:314607
95 431 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-IP1718TC индукциялық плитасы жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқтарды дайындауға және жылытуға арналған. Модель сенсорлық басқару элементтерімен, балалардан және қызудан қорғаумен және таймермен (0-180 мин.) жабдықталған. Корпус пластмассадан және шыны керамикадан жасалған.
Плитамен бірге ферромагниттік материалдардан (шойын, тот баспайтын, эмальданған болат) жасалған, түбі тегіс, диаметрі 120-дан 260 мм-ге дейінгі плиталық ыдыстарды пайдалануға болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
- Қуат:
- Сол жақ аймақ: 1,8 кВТ
- Оң жақ аймақ: 1,7 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.6 кг |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық, шыны керамикалық |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 635 мм |
- Бағасы: 95 431 ₸


