
Индукциялық плита Gemlux GL-IP-22L
- Бар
- Коды:81859
87 634 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-IP-22L индукциялық плитасы жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқтарды дайындауға және жылытуға арналған. Модель 2 конфоркамен, сандық дисплейі бар сенсорлық басқару панелімен және 180 минутқа дейінгі таймермен жабдықталған. Корпус пластмассадан, беті шыны керамикадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Сол жақ: 2 кВТ
- Оң жағы: 1,5 кВТ
Температураны реттеу диапазоны: 60-тан 240 °С-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.8 кг |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Оттық | индукциялық, шыны керамикалық |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Духовканың температуралық режимі | 60-тан 240 °С-қа дейін |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 87 634 ₸






