
GASTRORAG CPP-40 электрлі таба
- Бар
- Коды:81475
40 068 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CPP-40 электр табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады: ет, балық, көкөністер және т.б. Модель жұмыс температурасын реттейтін термостатпен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған, жұмыс беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне дөңгелек қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 40 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Беткі материал | алюминий |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 100-ден 240 °С-қа дейін |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 40 068 ₸


