
VIATTO VA-CPP46 электрлі таба
- Бар
- Коды:128385
37 986 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CPP46 электрлі таба пицца пісіруге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кең ауқымды тағамдарды қуыруға, бұқтыруға және қыздыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған және жабыспайтын жабыны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.4 кг |
| Ішкі диаметрі | 418 мм |
| Биіктігі | 195 мм |
| Тереңдігі | 535 мм |
| Беткі материал | алюминий |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 100-ден 250 °С-қа дейін |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 37 986 ₸





