
VIATTO VA-CPP50 электрлі таба
- Бар
- Коды:128386
53 530 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CPP50 электрлі таба пицца пісіруге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кең ауқымды тағамдарды қуыруға, бұқтыруға және қыздыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған және жабыспайтын жабыны бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Тереңдігі: 55 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Ішкі диаметрі | 509 мм |
| Биіктігі | 195 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Беткі материал | алюминий |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 100-ден 250 °С-қа дейін |
| Ені | 565 мм |
- Бағасы: 53 530 ₸





