
Hurakan HKN-FPE42 электрлі таба
- Бар
- Коды:257929
29 803 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FPE42 электр қуырғыш табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады: ет, балық, көкөніс және т.б. Модель қақпақпен және 2 тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Ішкі диаметрі | 400 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 240 °С |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 29 803 ₸


