
Жұмыртқа пісіргіш ATESY JAVA-4-01
- Бар
- Коды:120797
1 317 169 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY JAVA-4-01 жұмыртқа пісіргіші қоғамдық тамақтандыру, сауда және қонақжайлылық кәсіпорындарында таңдалған дайындық дәрежесіне дейін С0, С1 және С2 санатындағы тауық жұмыртқаларын бір-бірлеп дайындау үшін қолданылады: жұмсақ пісірілген, қапшықта, қатты пісірілген, өзіне-өзі қызмет көрсету форматында. Модель себеттері бар алынбалы кронштейндері бар ұзартылатын штангалары бар 4 механизммен жабдықталған - әрбір механизмнің қажетті пісіру бағдарламасы бар өз панелі бар. Барлық құрылымдық элементтер легирленген болаттан жасалған, сәндік сөре тұғыры табиғи бук ағашынан жасалған.
Жеткізу көлеміне аспаздық пинцет, пісірілген жұмыртқа стендтерінің жинағы және сәндік сөре тірегі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жұмыртқаларды қайнату процесін автоматтандыру
- Жұмыс принципі мынада: себетке салынған жұмыртқа 3 бағдарламаның бірін басқаннан кейін қыздырылған суы бар ваннаға автоматты түрде түседі және бағдарламаланған уақыт өткеннен кейін көтеріледі - пісіру кезінде индикатор секундтарда қалған уақыттың кері санағын көрсетеді
- 3 кіріктірілген пісіру режимі: жұмсақ пісірілген, қапшықта, қатты пісірілген
- Дайындау режимдерін бағдарламалау мүмкіндігі
- Пісіру аяқталғаннан кейін дыбыстық сигнал
- Судың төмен деңгейінің және қызып кетудің индикаторы
- Уақытты есептеу индикаторы бар таймер
- Бұйымның конструкциясы мұқият санитарлық өңдеуді оңай жүзеге асыратындай етіп ойластырылған
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 5,2 л
- Пісіру уақыты:
- Жұмсақ пісірілген: 5 мин. (300 сек.)
- Қапшыққа 7 мин. (420 сек.)
- Қатты пісірілген 11 мин. (660 сек.)
- Өзек жүрісі: 150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26.5 кг |
| Сыйымдылығы | 4 дана. |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 535 мм |
- Бағасы: 1 317 169 ₸










