
КАЙМАН кофе-станциясы СП-К-1500 А
- Бар
- Коды:248610
1 269 404 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СП-К-1500 А кофе-станциясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кофе дайындау және тарату жұмыс орнын кешенді жабдықтауға арналған. Модель есіктері бар 3 бөліммен және стақандарға арналған диспенсерлері бар панельмен және қақпақтарға арналған тауашалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 бөлімшелер:
- 2 құты су үшін
- Ыдыстарды сақтауға арналған - 1 сөремен
- Қоқыс жәшігі үшін - рычагпен ашылатын қақпағы және қоқысты дәл бағыттауға арналған шұңқыры бар
- Үстелдің үстіңгі жағында қуат сымы мен икемді көз контурлағышын шығару үшін кабельдік арна ашасы бар
- Жеңіл санитарлық өңдеу
Қосымша сипаттамалар:
- Суы бар бөтелкелердің максималды көлемі: 2х19 л
- Стақандарға арналған диспенсерлер саны: 2
- Қақпақтарға арналған тауашалар саны: 2
- Стақандардың диаметрі: 73-тен 121 мм-ге дейін
- Қоқыс жәшігінің көлемі: 60 л
- Қаптамадағы габариттері: 1670х800х1079 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 127.2 кг |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 746 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кофе станциясы |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 269 404 ₸


