
Сауыншы VIATTO MLK350
- Бар
- Коды:220191
8 721 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO MLK350 сүт құмырасы кофеқайнатқыштармен және кофеқайнатқыштармен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кофе сусындарын жасау кезінде сүтті көпірту үшін қолданылады. Модель ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Бұйым бұйымдармен жанасу үшін жарамды жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,35 л
- Диаметрі: 68 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 105 мм |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.19 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.246 кг |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түрі | Құмыра |
- Бағасы: 8 721 ₸


