
Сүтке арналған құмыра (құмыра) VIATTO MP1060 600 мл-ге арналған
- Бар
- Коды:207648
9 702 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сүтке арналған құмыра (құмыра) VIATTO MP1060 600 мл кофеқайнатқыштармен және кофеқайнатқыштармен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кофе сусындарын жасау кезінде сүтті көпірту үшін қолданылады. Модель көлемді тұтқамен және ыңғайлы шүмегімен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 600 мл
- Болаттың қалыңдығы: 0,7 мм
- Қаптамадағы габариттері: 80х80х160 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 150 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.525 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.567 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Құмыра |
- Бағасы: 9 702 ₸








