
Сүтке арналған құмыра (құмыра) VIATTO MP1015 150 мл-ге
- Бар
- Коды:207637
5 305 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сүтке арналған құмыра (құмыра) 150 мл VIATTO MP1015 кофеқайнатқыштармен және кофеқайнатқыштармен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кофе сусындарын жасау кезінде сүтті көпірту үшін қолданылады. Модель көлемді тұтқамен және ыңғайлы шүмегімен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 150 мл
- Болаттың қалыңдығы: 0,7 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 140 мм |
| Ені | 50 мм |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.222 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.236 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Құмыра |
- Бағасы: 5 305 ₸


