
Сауыншы VIATTO MLK600
- Бар
- Коды:220189
11 004 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO MLK600 сүт құмырасы кофеқайнатқыштармен және кофеқайнатқыштармен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кофе сусындарын жасау кезінде сүтті көпірту үшін қолданылады. Модель ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Бұйым бұйымдармен жанасу үшін жарамды жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,6 л
- Диаметрі: 78 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 105 мм |
| Ені | 120 мм |
| Тереңдігі | 90 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.265 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.347 кг |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Түрі | Құмыра |
- Бағасы: 11 004 ₸


