
Сүтке арналған құмыра (құмыра) VIATTO MP4035 350 мл-ге арналған
- Бар
- Коды:207685
10 055 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сүтке арналған құмыра (құмыра) 350 мл VIATTO MP4035 кофеқайнатқыштармен және кофеқайнатқыштармен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде кофе сусындарын жасау кезінде сүтті көпірту үшін қолданылады. Модель көлемді тұтқамен және ыңғайлы шүмегімен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 350 мл
- Болаттың қалыңдығы: 0,7 мм
- Қаптамадағы габариттері: 60х60х150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.417 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.458 кг |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Құмыра |
| Ені | 60 мм |
- Бағасы: 10 055 ₸





