
Темпера VIATTO COT01H
- Бар
- Коды:229207
12 515 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO COT01H темпері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында автоматты кофеқайнатқыштармен бірге кофе сусындарын дайындау кезінде ұнтақталған дәндерді сүзгіде престеу үшін пайдаланылады. Модель тегіс дөңгелек жұмыс бетімен және ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Тұтас құйылған корпус хромдалған жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4660114841522 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.71 кг |
| Биіктігі | 80 мм |
| Тереңдігі | 56 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Температура |
| Ені | 56 мм |
- Бағасы: 12 515 ₸


