
Электрондық таразылар VIATTO VA-VSTN-2000B
- Бар
- Коды:256029
22 779 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-VSTN-2000B электронды таразы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кофе дайындауға қажетті ингредиенттердің пропорциясын дәл өлшеу үшін қолданылады. Модель LCD дисплеймен жабдықталған.
Батареялар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Таймер 99 мин. 59 секундқа дейін. төгілу уақытын бақылау үшін
- Эспрессо жасау үшін салмақты оқудың оңтайлы жылдамдығы
- Өлшем бірліктерін таңдау
- DC4.5V 3x AAA батареяларынан қуат алады
Қосымша сипаттамалар:
- Салмақтау диапазоны: 2-ден 2000 г дейін
- Өлшеу дәлдігі:
- 2-ден 200 г-ға дейін: 0,1 г
- 200-ден 500 г-ға дейін: 0,5 г
- 500-ден 2000 жылға дейін: 1 г
- Тұрақтандыру уақыты: 3 сек.
- Қаптамадағы габариттері: 155х250х44 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.35 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.45 кг |
| Биіктігі | 29 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | кофеге арналған таразы |
| Ені | 120 мм |
- Бағасы: 22 779 ₸


