
VIATTO VA-AC60 ауа тазартқышы
- Бар
- Коды:192763
162 483 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-AC60 ауа тазартқышы үй ішіндегі ауаны тазарту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, кеңселерде, білім беру және денсаулық сақтау мекемелерінде, сондай-ақ басқа да қоғамдық орындарда және тұрмыстық қолданбаларда қолданылады. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпус АВС пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- 4 жақтан ауа ағыны
- Алдын ала тазалау сүзгісі
- HEPA сүзгісі
- 2, 4 немесе 8 сағатқа өшіру таймері
- Жарықтандыру
- Ұйқы режимі
- Ионизатор
- UV-C
- Ауа сапасының көрсеткіші (бөлшектер сенсорымен)
- Автоматты режим
- Балалардан оқшаулау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Тазартқыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163409 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.3 кг |
| Биіктігі | 674 мм |
| Тереңдігі | 346 мм |
| Жылдамдықтар саны | 4 |
| Қуат | 0.65 кВТ |
| Үй-жайдың алаңы | 32-ден 60 м2-ге дейін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 346 мм |
- Бағасы: 162 483 ₸


