
GASTRORAG DK-003 сүт жылытқышы және көпірткіш
- Бар
- Коды:52847
43 057 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-003 сүт жылытқышы мен көпірткіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель жабыспайтын жабыны бар қос қабырғалармен жабдықталған. Корпусы тот баспайтын болаттан, қақпағы мөлдір пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 араластырғыш кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс температурасы: 65 °C
- Көлемі: 0,24 л
- Максималды өнімділік:
- Суық сүтті көбіктендіру: 115 мл. ( 65 сек.)
- Көбіктену және қыздыру: 115 мл. (80-нен 90 секундқа дейін)
- Қыздыру (көбіктің аз мөлшері) : 240 мл. ( 130-дан 140 секундқа дейін)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.15 кг |
| Сүтті көбіктендірутоздыру | 220 Жылы |
| Биіктігі | 183 мм |
| Тереңдігі | 103 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Үстел үсті |
| Ені | 103 мм |
- Бағасы: 43 057 ₸


