
VIATTO VA-MF460S сүтті көпірткіш
- Бар
- Коды:202816
10 706 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MF460S сүт көпірткіші сүттен және қою қаймақтан қою, кілегейлі көбік алуға, содан кейін капучино, латте және соған негізделген басқа да түрлі сусындарды дайындауға, сондай-ақ жұмыртқалар мен тұздықтарға арналған ингредиенттерді шайқауға арналған. Құрылғы 2 АА өлшемді батареямен жұмыс істейді. Модель ажыратқышы бар тұтқамен, көпірткішпен және тегіс тік тұғырмен жабдықталған. Корпус берік қара пластиктен жасалған, көпірткіш 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тұғыр кіреді.
Батареялар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жиілігі: 19000 айн/мин.
- Ернеуіштің ұзындығы: 90 мм
- Тұғырдың өлшемдері: 227х37х33 мм
- Қаптамадағы габариттері: 75х75х250 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.173 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.204 кг |
| Сүтті көбіктендіруширин | 72 мм |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 72 мм |
| Брендтің отаны | Италия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті, қолмен |
- Бағасы: 10 706 ₸





