
Gemlux GL-FM-87 сүт көпірткіші
- Бар
- Коды:111301
12 130 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-FM-87 сүт көпірткіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сүтті ауа көпіршіктерімен қанықтыруға арналған, бұл тұрақты майда дисперсті көбік жасайды. Модель тұтқада орналасқан микроқозғалтқышпен, сақиналы серіппелі серіппе түріндегі саптамамен және көк түсті жарықдиодты шаммен жабдықталған. Корпус пен саптама тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақ пен тұғыр кіреді. Батареялар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Көбіктендіруге арналған сүттің температурасы: 65-тен 70-ке дейін
- Үздіксіз жұмыс істеу уақыты: 30 секундтан аспайды.
- Қуат көзі: 2 АА батареясы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Түсі | Көгілдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 235 мм |
| Тереңдігі | 38 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.3 кг |
| Сүтті көбіктендіруширин | 38 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Қолмен |
- Бағасы: 12 130 ₸




