
Hurakan HKN-MF115 сүт жылытқышы және көпірткіш
- Бар
- Коды:94775
42 093 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MF115 сүт жылытқышы мен көпірткіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында капучино, латте макиато және басқа сусындарға қосылатын көбік жасау үшін қолданылады. Модель жылуды сақтау үшін жабыспайтын жабыны бар қос қабырғалармен жабдықталған. Корпусы тот баспайтын болаттан, қақпағы мөлдір пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс температурасы: 65 °C
- Сүт көлемі:
- Жылыту: 75-тен 240 мл-ге дейін.
- Қыздыру және көбіктену: 75-тен 115 мл-ге дейін.
- Максималды өнімділік:
- Суық сүтті көбіктендіру: 115 мл. ( 65 сек.)
- Көбіктену және қыздыру: 115 мл. (80-нен 90 секундқа дейін)
- Қыздыру (көбіктің аз мөлшері) : 240 мл. ( 130-дан 140 секундқа дейін)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 145394 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Сүтті көбіктендірутоздыру | 220 Жылы |
| Биіктігі | 183 мм |
| Тереңдігі | 103 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Үстел үсті |
| Ені | 103 мм |
- Бағасы: 42 093 ₸


