
VIATTO JW-P146 GN 1/4-150 (265х162х150) поликарбонаттың асқазанға төзімділігі
- Бар
- Коды:198255
4 928 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-P146 GN 1/4-150 гастрономиялық сыйымдылығы азық-түлікті көрсету, мұздату, дайындау, тасымалдау және сақтау үшін бу конденсаторларында, конвекциялық пештерде, сөрелерде, тоңазытқыш және мұздатқыш шкафтарда, үстелдерде және басқа да жабдықтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 3,7 л
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.34 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.36 кг |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Материал | Поликарбонат |
| Өлшем | GN 1/4 (265х162) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 4 928 ₸



