
VIATTO JW-P192 GN1/9-65 (176х108х65) поликарбонаттың асқазанға төзімділігі
- Бар
- Коды:298852
1 174 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-P192 GN1/9-65 гастрономиялық сыйымдылығы азық-түлікті көрсету, мұздату, дайындау, тасымалдау және сақтау үшін бу конденсаторларында, конвекциялық пештерде, шкафтарда, тоңазытқыш және мұздатқыш шкафтарда, үстелдерде және басқа да жабдықтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,57 л
Қораптағы саны: 48 дана
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | JW-P192 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.09 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.09 кг |
| Тереңдігі | 65 мм |
| Материал | Поликарбонат |
| Өлшем | GN 1/9 (176x108) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 1 174 ₸


