
Асқазан сыйымдылығы VIATTO 811-40P GN 1/1
- Бар
- Коды:220106
8 448 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 811-40P гастро сыйымдылығы бу конвекторларымен, конвекциялық пештермен, пештермен және басқа да жылыту жабдықтарымен бірге әртүрлі тағамдарды пісіруге және нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған.
Ең аз тапсырыс 6 дана. Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.676 кг |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Перфорацияланғансалмағы (қаптамасыз) | 0.6 кг |
| Өлшем | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 8 448 ₸


