
Асқазан сыйымдылығы VIATTO 819-2 GN 1/9-65 (176х108х65) тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:158186
2 870 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 819-2 гастрономиялық сыйымдылығы азық-түлікті көрсету, мұздату, дайындау, тасымалдау және сақтау үшін бу конденсаторларында, конвекциялық пештерде, шкафтарда, тоңазытқыш және мұздатқыш шкафтарда, үстелдерде және басқа да жабдықтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,6 л
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159845 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.146 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.167 кг |
| Тереңдігі | 65 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 1/9 (176x108) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 2 870 ₸


