
Асқазан сыйымдылығы VIATTO 811-20P GN 1/1-20 (530х325х20) перф., тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:158236
9 935 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 811-20P гастрономиялық сыйымдылығы азық-түлікті көрсету, мұздату, дайындау, тасымалдау және сақтау үшін бу конденсаторларында, конвекциялық пештерде, сөрелерде, тоңазытқыш және мұздатқыш шкафтарда, үстелдерде және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарындағы басқа жабдықтарда қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159858 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.758 кг |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Перфорацияланғансалмағы (қаптамасыз) | 0.6 кг |
| Өлшем | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 9 935 ₸


