
Асқазанның сыйымдылығы VIATTO GN 1/4-20 (265х162х20) тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:106203
2 853 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO GN 1/4-20 гастрономиялық сыйымдылығы азық-түлікті көрсету, мұздату, дайындау, тасымалдау және сақтау үшін бу конденсаторларында, конвекциялық пештерде, шкафтарда, тоңазытқыш және мұздатқыш шкафтарда, үстелдерде және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарындағы басқа жабдықтарда қолданылады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 814-20 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.292 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.333 кг |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 1/4 (265х162) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 2 853 ₸


