
Асқазан сыйымдылығы VIATTO 812-20 GN 1/2
- Бар
- Коды:220154
3 215 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 812-20 гастро сыйымдылығы бу конвекторларымен, конвекциялық пештермен, пештермен және басқа да жылу қондырғыларымен бірге әртүрлі ыдыс-аяқтарды дайындауға және нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған.
Ең аз тапсырыс 12 дана. Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
Қосымша сипаттамалар:
- Өлшемдері: 325х265х20 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.333 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.417 кг |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 1/2 (325x265) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
- Бағасы: 3 215 ₸


