
Асқазанның сыйымдылығы VIATTO 819-4 GN 1/9-100 (176x108x100) тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:158183
3 995 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 819-4 гастрономиялық сыйымдылығы азық-түлікті көрсету, мұздату, дайындау, тасымалдау және сақтау үшін бу конденсаторларында, конвекциялық пештерде, шкафтарда, тоңазытқыш және мұздатқыш шкафтарда, үстелдерде және басқа да жабдықтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,8 л
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159846 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.25 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.271 кг |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 1/9 (176x108) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 3 995 ₸


