
Асқазанның сыйымдылығы VIATTO 823-20 GN 2/3-20 (354x325x20) тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:158198
6 037 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 823-20 гастрономиялық сыйымдылығы азық-түлікті көрсету, мұздату, дайындау, тасымалдау және сақтау үшін бу конденсаторларында, конвекциялық пештерде, шкафтарда, тоңазытқыш және мұздатқыш шкафтарда, үстелдерде және басқа да жабдықтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159848 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.583 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.667 кг |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 2/3 (354x325) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 6 037 ₸


