
VIATTO 823-L GN 2/3 (354x325) асқазанға арналған қақпақ тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:158121
6 865 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 823-L қақпағы GN 2/3 пішіміндегі гастроэзофагеальдар үшін жарамды. Модель эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Бұйым коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Қақпақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159853 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.667 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.75 кг |
| Тереңдігі | 15 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 2/3 (354x325) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
- Бағасы: 6 865 ₸


