
Асқазан сыйымдылығы VIATTO GN 1/1-040 P
- Бар
- Коды:220151
6 961 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO GN 1/1-040 P гастрохем сыйымдылығы бу конвекторларымен, конвекциялық пештермен, пештермен және басқа да жылыту қондырғыларымен бірге әртүрлі тағамдарды пісіруге және нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өлшемдері: 530х325х40 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.02 кг |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Перфорацияланғансалмағы (қаптамасыз) | 0.95 кг |
| Өлшем | GN 1/1 (530х325) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
- Бағасы: 6 961 ₸


