
Асқазанның сыйымдылығы VIATTO 816-8 GN 1/6-200 (176x162x200) тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:158179
8 801 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 816-8 гастрономиялық сыйымдылығы азық-түлікті көрсету, мұздату, дайындау, тасымалдау және сақтау үшін бу конденсаторларында, конвекциялық пештерде, сөрелерде, тоңазытқыш және мұздатқыш шкафтарда, үстелдерде және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарындағы басқа жабдықтарда қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 3,4 л
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159843 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.472 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.5 кг |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 1/6 (176x162) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 8 801 ₸


