
Асқазанның сыйымдылығы VIATTO 823-4 GN 2/3-100 (354x325x100) тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:158192
10 803 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 823-4 гастрономиялық сыйымдылығы азық-түлікті көрсету, мұздату, дайындау, тасымалдау және сақтау үшін бу конденсаторларында, конвекциялық пештерде, қоқыс жәшіктерінде, тоңазытқыш және мұздатқыш шкафтарда, үстелдерде және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарындағы басқа жабдықтарда қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 6,5 л
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159846 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.833 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.917 кг |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 2/3 (354x325) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 10 803 ₸


