
Асқазанның сыйымдылығы VIATTO 824-4 GN 2/4-100 (530х162х100) тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:158221
10 956 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 824-4 гастрономиялық сыйымдылығы азық-түлікті көрсету, мұздату, дайындау, тасымалдау және сақтау үшін бу конденсаторларында, конвекциялық пештерде, шкафтарда, тоңазытқыш және мұздатқыш шкафтарда, үстелдерде және басқа да жабдықтарда қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 6,5 л
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159865 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.135 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.222 кг |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өлшем | GN 2/4 (530x162) |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | асқазан сыйымдылығы |
- Бағасы: 10 956 ₸


