
GASTRORAG P-040 бар шөміші
- Бар
- Коды:110915
2 026 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG P-040 бар шөміші қоғамдық тамақтандыру орындарында ұсақталған мұздың қажетті мөлшерін стақандар мен стақандарға коктейльдер мен басқа сусындар арқылы тарату үшін қолданылады. Модель ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Бұйым жоғары сапалы поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.09 кг |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 55 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 177 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 80 мм |
- Бағасы: 2 026 ₸


