
Бар кілемшесі GASTRORAG SBM қара
- Бар
- Коды:110919
9 284 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG SBM бар төсеніші қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында барды салқындатылған сусындар бар стақандар мен стақандардың сыртқы қабырғаларында пайда болатын конденсациядан және есептегіш бетіне ағып кетуден, сондай-ақ кездейсоқ төгілген сусындардан қорғау үшін қолданылады. Бұйымның беті сұйықтықтың еркін ағып кетуіне және булануына мүмкіндік беретін сырғымайтын резеңке шыбықтармен жабылған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: қара
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.061 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 9 284 ₸



