
Риммер GASTRORAG RM-3
- Бар
- Коды:110918
7 041 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Риммер GASTRORAG RM-3 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында стақандарды, стақандарды және шарап стақандарын безендіру үшін олардың жиегіне тұзды немесе тәтті жиек жасау арқылы қолданылады. Модель - бұл қант, тұз және лайм немесе лимон шырынын салуға арналған, бүйірлерінен тартылатын 3 бөлімі бар контейнердің бір түрі. Бұйым жоғары сапалы пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.54 кг |
| Биіктігі | 70 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 7 041 ₸



