
GASTRORAG CH-6 бар контейнері
- Бар
- Коды:110920
15 891 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CH-6 бар контейнері қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында алкогольдік және алкогольсіз коктейльдер мен басқа да сусындарды дайындауға және безендіруге арналған алдын ала өңделген жемістерді, жидектерді және басқа ингредиенттерді сақтау үшін қолданылады. Модель 6 науамен және ыңғайлы жиналмалы қақпақпен жабдықталған. Бұйым жоғары сапалы пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Суретте көрсетілген қосымша контейнерлер жеткізу көлеміне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.32 кг |
| Биіктігі | 97 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 15 891 ₸


