
Шейкерге арналған стақан ProHotel BSB300
- Бар
- Коды:119852
5 852 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BSB300 салмақты шейкер стақаны шейкердің негізі ретінде пайдаланылады және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдерді дайындау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: металл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030442 |
| Биіктігі | 175 мм |
| Тереңдігі | 94 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 900 мл |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 94 мм |
- Бағасы: 5 852 ₸


