
Шейкерге арналған стақан ProHotel BS116
- Бар
- Коды:119846
4 027 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BS116 шейкер әйнегі шейкердің негізі ретінде пайдаланылады және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер жасау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: металл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030255 |
| Биіктігі | 115 мм |
| Тереңдігі | 82 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 450 мл |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 82 мм |
- Бағасы: 4 027 ₸


