
ProHotel IS9 мұзға арналған шөміш
- Бар
- Коды:120220
6 463 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel IS9 мұз қалақшасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ұсақталған мұзды стақандар мен стақандарға коктейльдер мен басқа да сусындар салу үшін қолданылады. Бұйымның ыңғайлы тұтқасы бар. Шөміш тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2110337 |
| Биіктігі | 190 мм |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 50 мм |
- Бағасы: 6 463 ₸


