
ProHotel JD-BDM бар кілемшесі қара
- Бар
- Коды:215268
8 521 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JD-BDM бар төсеніші барларда, мейрамханаларда және кафелерде сусындарды тарататын есептегіштерді таза ұстау үшін қолданылады. Модельдің шаршы пішіні және бедерлі беті бар. Кілемше полипропиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2120638 |
| Биіктігі | 10 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 8 521 ₸


