
ProHotel CS20 шейкері
- Бар
- Коды:119841
8 995 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CSD24 шейкері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер дайындау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: металл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030257 |
| Биіктігі | 205 мм |
| Тереңдігі | 87 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 600 мл |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 87 мм |
- Бағасы: 8 995 ₸


