
ProHotel CSD24 шейкері
- Бар
- Коды:119834
10 706 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CSD24 шейкері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер дайындау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: металл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030252 |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 87 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 720 мл |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 87 мм |
- Бағасы: 10 706 ₸


