
ProHotel CSWB30 шейкері
- Бар
- Коды:119833
12 796 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel CSWB30 шейкері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер дайындау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: металл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030272 |
| Биіктігі | 257 мм |
| Тереңдігі | 101 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 900 мл |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 101 мм |
- Бағасы: 12 796 ₸


