
ProHotel JW-BSW-BL шейкеріне арналған стақан
- Бар
- Коды:119847
16 277 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JW-BSW-BL шейкер стақаны шейкердің негізі ретінде пайдаланылады және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер жасау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан және винилден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: металл / қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030411 |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 93 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 750 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 93 мм |
- Бағасы: 16 277 ₸


