
ProHotel JW-BSW-R шейкеріне арналған стақан
- Бар
- Коды:119848
16 365 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JW-BSW-R шейкер стаканы шейкердің негізі ретінде пайдаланылады және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде коктейльдер жасау кезінде әртүрлі ингредиенттерді араластыруға немесе салқындатуға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан және винилден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түсі: металл / қызыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2030412 |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 93 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Көлем | 750 мл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 93 мм |
- Бағасы: 16 365 ₸


